Fotowoltaika Katowice Opinie

Długo zastanawiałem się nad fotowoltaiką, ponieważ to jednak spora inwestycja. Ostatecznie zdecydowałem się na zamontowanie paneli u siebie w domu. Szukałem dobrej fotowoltaiki w katowicach - opinie znajomych poleciły mi Salvis Expert i muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się tak profesjonalnej obsługi. Na samym początku wytłumaczono mi wszelkie kwestie odnośnie technikaliów, działania i możliwości uzyskania dofinansowania, a ekspert dokładnie przeanalizował zużycie prądu w domu i teraz moje rachunki spadły niemal do minimum. Na wszystko oczywiście dostałem gwarancję, dlatego serdecznie polecam.
Albert
Razem z mężem jesteśmy eko, a przynajmniej staramy się jak możemy. Z tego powodu postanowiliśmy skorzystać z odnawialnych źródeł energii. Szukając fotowoltaiki w Katowicach trafiliśmy na ofertę Salvis Expert i jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ panowie pomogli nam w otrzymaniu niezłego dofinansowania :D Bez niego pewnie mielibyśmy kłopot z takim wydatkiem. Fachowcy dokonali wszelkich potrzebnych pomiarów i teraz nie tylko nasze rachunki są niesamowicie małe, to jeszcze używamy instalacji fotowoltaicznej do zasilania ogrzewania, dlatego tym bardziej udało nam się ograniczyć ślad węglowy :)
Dominika
Prowadzę firmę stolarską i mam dość duży obiekt, który niestety zawsze pobierał sporo energii elektrycznej, co czasami potrafiło “dawać po kieszeniach”. Z tego powodu, a przy tym z uwagi na sam wizerunek marki postanowiłem zainteresować się bardziej ekologicznym rozwiązaniem, którym jest oczywiście fotowoltaika. W Katowicach sporo firm przesyłało mi swoje oferty, ale opinie znajomych i oceny w internecie skłoniły mnie do skorzystania z pomocy Salvis Expert. Muszę powiedzieć, że było warto, bo nie zapłaciłem sporo, a teraz cieszę się niemal darmową energią. Polecam serdecznie!
Kacper
Już dawno planowałem zainwestować w fotowoltaikę, ale ostatecznie nie mogłem się zdecydować na podjęcie kroków w tym celu. Stwierdziłem jednak, że najwyższy czas to zrobić i szukałem dobrej fotowoltaiki w Katowicach. Opinie internautów dość dobrze oceniały Salvis Expert i sam także skorzystałem z ich oferty. Jestem bardzo zadowolony, bo zapłaciłem stosunkowo niewiele, a przy tym udało mi się uzyskać dofinansowanie (z pomocą pracowników tej firmy). Do tego mam wieloletnią gwarancję, więc jestem spokojny, jakby zdarzyła się jakaś usterka :)
Marek
Prowadzę firmę na obrzeżach Katowic i długo zastanawiałem się nad tym, jak zoptymalizować wydatki na energię elektryczną. Przez jakiś czas zbierałem pieniądze i zainwestowałem w panele fotowoltaiczne. Sprawdzają się dosłownie świetnie, ponieważ rachunki spadły do minimum, a według obliczeń ekspertów inwestycja zwróci się przez to za kilka lat. Wybrałem współpracę z Salvis Expert i była ona bardzo profesjonalna. Fachowcy dopasowali instalację do wymagań obiektu, dokonali szybkiego montażu i zawszę mogę się z nimi skontaktować w razie problemów.
Mateusz